Naturalne kosmetyki

Manicure francuski – trendy i nowe odsłony frencha

paznokcie

Manicure francuski to sposób stylizacji paznokci, który nigdy nie wyszedł z mody. Pojawiają się coraz to nowe wariacje na jego temat, a przy tym klasyczna, różowo-biała wersja dalej jest popularna. Zainspiruj się i znajdź swój idealny wariant frencha!

Uaktualniona klasyka

paznokcie

Jeśli najbardziej lubisz klasyczny manicure francuski, czyli delikatny, różowy paznokieć z białą końcówką, śmiało — dalej jest w modzie. W nowoczesnej odsłonie biały pasek jest bardzo cienki, taki manicure nazywa się microfrench, lub bardzo szeroki, ta wersja jest znana jako french dip. Biały pasek może być też nierówny, pofalowany, skośny, a nawet geometryczny.

Neonowy french

W ostatnich latach pojawił się trend, by do frencha wybierać neonowe kolory. Taki wariant wygląda świetnie przy dłuższej płytce. Jeśli lubisz odważne stylizacje paznokci, wybierz limonkowy, jaskraworóżowy, żółty czy pomarańczowy manicure francuski.

Ciemny french

Opcja dla fanek minimalizmu. Czarna końcówka paznokcia we frenchu wygląda zaskakująco, ale bardzo elegancko. W tym sezonie rozważ też ciemną, prawie czarną czerwień oraz ciemne brązy i granaty.

French brokatowy i metaliczny

Jeśli chcesz, by paznokcie błyszczały jak najmocniej, rozważ manicure francuski w wersji z brokatem lub z metalicznym lakierem. Można też stworzyć piękną stylizację z użyciem metalicznych folii lub tasiemek do paznokci.