Naturalne kosmetyki

Pedicure SPA

Każdy z nas marzy o pięknych i zadbanych dłoniach i stopach. Salony kosmetyczne wychodzą na przeciw obecnym oczekiwaniom klientów i oferują wiele zabiegów pielęgnacyjnych. Zarówno kobiety jak i mężczyźni uczęszczają na wizyty pozwalające utrzymać odpowiedni wygląd ich dłoni i stóp. Jednym z popularnych i bardzo lubianych zabiegów jest pedicure SPA. Pozwala na odnowienie, zregenerowanie i nawilżenie stóp i tym samym poprawę ich wyglądu.

Dla kogo jest przeznaczony Pedicure SPA?

Na pedicure SPA w salonie Easynails.pl może zapisać się zarówno kobieta, jak również i mężczyzna. Zabieg jest dedykowany osobom, które mają zmęczone stopy i chcą poprawić ich wygląd. Skutecznie odnawia, regeneruje oraz nawilża, dając uczucie gładkiej i jedwabistej skóry.

Na czym polega Pedicure SPA?

Pedicure SPA rozpoczynamy od kąpieli w kojącej i odżywczej wodzie z dodatkiem soli, następnie wykonywany jest peeling stóp i usunięcie zrogowaciałego naskórka. Kolejnym krokiem jest odsunięcie skórek i nałożenie specjalnej emulsji mającej na celu zmiękczenie ich, by łatwo można było je usunąć cążkami. Po tej czynności osoba wykonująca zabieg piłuje i poleruje paznokcie. Następnie wykonywany jest relaksujący masaż stóp. Cały zabieg zakończony jest nałożeniem maski, serum oraz parafiny, które mają na celu skutecznie odżywić, nawilżyć i zregenerować skórę.

Jak długo trwa Pedicure SPA?

Pedicure SPA trwa około 75min. Przeważnie wykonywany jest 1 raz na 4-6 tygodni.