Naturalne kosmetyki

Parafina na dłonie – zabieg, który uchroni dłonie przed zimowymi mrozami

parafina na dłonie warszawa

Elegancka kobieta ma nie tylko perfekcyjny makijaż oraz fryzurę. Zadbane dłonie to znak, że kobieta dba o siebie i wie, jak troszczyć się o swój komfort. Jak zadbać o skórę dłoni, by wyglądała młodo i świeżo?

Zabieg parafinowy na dłonie – właściwości

Zabieg parafinowy na dłonie Wrocław ma na celu pobudzenie krążenia oraz nawilżenie dłoni. Poprawia kondycje przesuszonej skóry. Jednocześnie rozgrzewająca parafina na dłonie Warszawa rozluźnia mięśnie, łagodzi bóle stawów, a także pobudza do wzrostu paznokcie, które są słabe i rozdwojone.

Zabieg parafinowy na dłonie Wrocław jest bardzo prostym, a jednocześnie skutecznym zabiegiem. Czas jego przeprowadzenia to około 30 – 40 minut. Po tak krótkiej chwili dłonie są w widoczny sposób odżywione. Warto również pamiętać, że po zabiegu substancje odżywcze, które znajdują się w kremach do rak wchłaniają się szybciej i skuteczniej oddziałują na naszą skórę.

Przebieg zabiegu parafinowego na dłonie

Zabieg parafinowy na dłonie Wrocław poprzedzony jest peelingiem, który powoduje usunięcie martwego naskórka. Następnie dłonie zanurza się w kąpieli parafinowej, a gdy tylko na rękach osiądzie gruba warstwa parafiny kosmetyczka zakłada na nie rękawiczki, których zadaniem jest utrzymanie ciepła. Po 20 minutach parafina jest zmywana. Zabieg kończy się masażem.

Parafina na dłonie w Warszawie w salonie EasyNails, to zabieg, który w krótkim czasie poprawi kondycję dłoni. Jest to zabieg, z którego warto korzystać w chłodne jesienne oraz zimowe dni, by zabezpieczyć ręce przez zdradliwym działaniem mrozu.