Naturalne kosmetyki

Sposób na dogłębną regenerację paznokci

ibx system

Zadbane paznokcie to nie tylko element wizerunku, ale również oznaka zdrowia i równowagi w organizmie. Niestety coraz więcej kobiet i mężczyzn boryka się z problemem mocno zniszczonych paznokci. Jest to związane między innymi z częstym wykonywaniem manicure hybrydowego czy paznokci żelowych. Aby naturalnie paznokcie prezentowały się pięknie warto od czasu do czasu skorzystać z rewolucyjnego ibx system. To dwuetapowy sposób dbania o płytkę paznokcia, który odżywia je nie tylko od zewnątrz, ale też odbudowuje od środka.

System ibx dla paznokci

W dużych miastach powstaje coraz więcej salonów, w których można poddać się zabiegowi z wykorzystaniem ibx system. Warto szukać ich między innymi w Warszawie czy we Wrocławiu. To doskonały sposób na odbudowę i regenerację paznokci na przykład przed przystąpieniem do kolejnej hybrydy. Częste wykonywanie Hybryd bez wątpienia działa uszkadzająco na płytkę paznokci, a IBX system od Easynails pozwala wrócić im do dobrego stanu i formy. Dzięki temu paznokcie wyglądają dobrze nawet wtedy, gdy nie są pomalowane lakierem.

Jak przebiega zabieg odbudowujący

System idx pozwala odbudować paznokcie między innymi te, które mają różnego rodzaju bruzdy i zagłębienia czy rozdwajające się końcówki. Po zabiegu znika również efekt białych plamek na płytce. Paznokcie wyglądają bardzo zdrowo i dzięki temu mogą wzrastać w swoim tempie I naturalnie się wzmacniać. Wyglądają na silne i zdrowe.