Naturalne kosmetyki

Poradnik – jak regulować brwi?

Brwi to bardzo ważny element na twarzy, one decydują o tym, jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie, dlatego warto w odpowiedni sposób je wyregulować oraz podkreślić. Każda kobieta, która o siebie dba i lubi makijaż, z pewnością wykonuje regularną regulację brwi. Nie każdemu jednak wychodzi to dobrze za pierwszym razem. Jak regulować brwi?

Regulacja brwi u kosmetyczki

Jeżeli nie potrafimy albo po prostu jeszcze nie nabrałyśmy wprawy w regulacji brwi, najlepiej zdecydować się na wizytę w zaufanym gabinecie kosmetycznym. Kosmetyczka nada brwiom odpowiedni kształt, także później będziemy musiały wyłącznie wyrywać włoski, które odrastają, przy czym warto robić to regularnie. Regulacja brwi w Warszawie (czy innym mieście) w dobrym salonie kosmetycznym to podstawa. Specjalistka może nauczyć nas nie tylko jak regulować brwi, ale jak jej pielęgnować, aby było mocne i zdrowe.

Sposób regulacji brwi

Brwi można regulować na dwa sposoby – za pomocą pęsety albo wosku. Najczęściej kosmetyczki korzystają z dwóch sposobów, najpierw nadają kształt brwiom za pomocą pęsety, następnie usuwają drobne włoski za pomocą rozgrzanego wosku. Oczywiście można zdecydować się również na zimny wosk w plastrach.

Bez względu na to, w jaki sposób będziemy regulować brwi, warto pamiętać, że jest to jedna z ważniejszych części naszej twarzy. Nie należy podejmować prób regulacji brwi na własną rękę, gdy nie potrafimy tego robić, gdyż skutki mogą być naprawdę opłakane. Lepiej oddać się w ręce specjalisty, który zna się na rzeczy.