Naturalne kosmetyki

Manicure francuski

francuski-manicure

Pięknie wykonany manicure to wizytówka każdej kobiety. Każda zadbana kobieta powinna właśnie w pierwszej kolejności postawić na wygląd swoich paznokci oraz dłoni, które przecież mówią bardzo dużo o ich właścicielce. Na pewno więc warto od czasu do czasu wybrać się do manicurzystki i wykonać profesjonalny manicure, który z pewnością oczaruje każdego.

Na jaki manicure warto się zdecydować?

Z całą pewnością strzałem w dziesiątkę będzie manicure francuski hybrydowy. Jest to rozwiązanie bardzo klasyczne, a dzięki temu polecane każdej kobiecie. Dobrze wykonany manicure francuski to rozwiązanie, które pasuje do kobiety w każdym wieku i w każdym zawodzie.

Dlaczego warto zdecydować się na manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy stał się bardzo popularny już jakiś czas temu i, z łatwością praktycznie całkowicie wyparł tradycyjne lakiery do paznokci. Jakie są jego największe zalety? Z całą pewnością fakt, że jest on bardzo trwały. Nałożenie jednej warstwy i utrwalenie jej pod specjalną lampą sprawi, że lakier będzie odporny na wszelkiego rodzaju zadrapania, rysy, a także urazy. Tego typu lakier, z łatwością utrzymuje się na płytce paznokcia nawet przez kilka tygodni, dzięki czemu proponowany jest głównie kobietom, które nie mają czasu na częste poprawianie manicure, albo na przykład wybierają się na wakacje i chciałyby, aby w tym czasie ich manicure pozostał idealny oraz bez żadnych, widocznych skaz.
Czytaj więcej..